Jumbo actie levert een fantastisch bedrag op voor Duchenne Heroes
Featured

Jumbo actie levert een fantastisch bedrag op voor Duchenne Heroes

Onlangs heeft Sam van Dommelen, namens team Hart voor Duchenne, een cheque van maar liefst € 9.625,85 in ontvangst mogen nemen op het Jumbo kantoor van Jumbo Supermarkten in Veghel. Dit bedrag is het resultaat van een mooie actie van al het personeel dat werkt in de distributiecentra en bedrijfsrestaurants Jumbo door heel Nederland.  Zij hebben 3 maanden lang lege petflesjes en blikjes gedoneerd om bij te dragen aan het bestrijden van de ziekte van Duchenne. 

Wij willen al het personeel van de distributiecentra en de bedrijfskantines van Jumbo heel hartelijk danken voor deze fantastische bijdrage. Een speciaal woord van dank aan Monique van Zoggel, die ons doel heeft voorgedragen en aan Wido Broeren voor het organiseren.

De donatie van Jumbo is een groot bedrag maar er is veel en veel meer nodig om een medicijn te ontwikkelen en de kinderen met Duchenne een toekomst te geven. Het Team Hart voor Duchenne gaat dan ook in 2025 weer deelnemen aan Duchenne Heroes om zoveel mogelijk geld op te halen voor dit goede doel.  

Nieuws of tips?
E-mail ons
Activiteit of Evenement gepland?
Geef het aan ons door
Onjuiste gegevens?
Geef hier wijzigingen door
logo zijtaart.nl