Joepie de Poepie, nieuwe boek van Emmy Tans uit Zijtaart

Joepie de Poepie, nieuwe boek van Emmy Tans uit Zijtaart

Het nieuwe boek ‘Joepie de Poepie’ van Emmy Tans uit Zijtaart is op onlangs verschenen. Dit prentenboek wordt uitgegeven door Uitgeverij Boekscout.

Joepie is een ondeugend jongetje. Net als elke kleuter maakt hij elke dag van alles mee. Dit keer gaat hij bij oma eten. Zin in spruitjes heeft hij niet, maar toch knort zijn buikje. Zou dat van de honger zijn? Dan laat hij een scheetje. Joepie moet daar hard om lachen, maar oma vindt dit niet zo netjes. Dan neemt Joepie een drastisch besluit. Wat er dan gebeurt…?
 

Over de auteur

Emmy Tans (1989) uit Zijtaart heeft altijd al met kinderen gewerkt. Naast haar huidige baan als onderwijsassistent heeft ze altijd al creatieve bezigheden gehad, vooral tekenen. Het maken van een prentenboek is een lang gekoesterde wens van haar geweest. Het leuke van schrijven is voor haar dat ze zich daadwerkelijk in kan leven in de fantasie van kleuters. Geïnspireerd door het vele voorlezen van prentenboeken en Tans rijkelijke fantasie is Joepie de Poepie ontstaan.

Boekgegevens

Het boek telt 48 pagina’s en bevat verschillende illustraties. De verkoopprijs van Joepie de Poepie is 17.50 euro.
Het prentenboek is te bestellen via: www.boekscout.nl.

2021 12 16 Cover Joepie de Poepie het nieuwe boek van Emmy Tans uit Zijtaart

Bron: Stadskrant Veghel 15 december 2021

Nieuws of tips?
E-mail ons
Activiteit of Evenement gepland?
Geef het aan ons door
Onjuiste gegevens?
Geef hier wijzigingen door
logo zijtaart.nl